ANTALYA DRONE ÇEKİM

2016 yılından itibaren Antalya da kiralık drone hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına her anlamda karşılayacak özelliklerde dronlarımız mevcuttur.

Hakkımızda

Bizler sadece Antalya ve çevresinde havadan video ve fotoğraf çekimleri yapmakla sınırlı kalmıyoruz. Bizimle uçmak isteyen müşterilerimiz için Türkiye’nin bir çok yerinde çekimler yaptık ve sahip olduğumuz teknik altyapı sayesinde Türkiyenin her yer yerinde çekimler yapmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre havadan drone çekimleri dışında iç mekan çekimleride yaparak kurumsal tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Ekibimiz 2016 yılından beri yeterli uçuş deneyimine sahip alanında uzman SHGM onaylı ticari lisanslı drone pilotlarıdır. Bizimle uçmayı tercih eden müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ediyor ve kullanıyoruz. Kalite ve Güven diyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı mükemmeliyetçi iş ahlakıyla çalışıyoruz ve İyi işler çıkarıyoruz. Çünkü uçmayı seviyoruz...

Sosyal Medyada Biz